SUPERPAKKUMINE!

356.40

792.00

VALAMU 120x48 CATALANO PROIEZIONI

202.40

289.15

VALAMU 80X48 CATALANO NEW LIGHT

249.58

356.54

VALAMU 100X48 CATALANO NEW LIGHT

222.60

318.00

WC POTT CIELO EASY EVO 38x53

138.60

198.00

VALAMU 62x49 CIELO EASY BATH

67.90

97.00

SEGISTI FIMA SERIE 4 KROOM (põhjaklapiga)

53.55

76.50

SEGISTI PAINI ARENA KROOM (põhjaklapiga)

73.15

104.50

SEGISTI PAINI COX KROOM (põhjklapiga)

214.55

306.50

VALAMU 60x47 CATALANO PREMIUM

109.69

156.70

VALAMU 40x32 CATALANO PREMIUM

119.00

170.00

VALAMU 62x48 CATALANO NEW LIGHT

87.15

124.50

VALAMU 45x34 CATALANO NEW LIGHT

419.30

599.00

WC POTT MONOLIITNE CATALANO SFERA

253.75

362.50

WC-POTT 54x35 CATALANO SFERA 54

196.00

280.00

WC POTT CATALANO NEW LIGHT 52

194.25

277.50

DUŠIKOMPLEKT PAINI ARENA

225.75

322.50

DUŠIKOMPLEKT PAINI COX

159.60

228.00

VALAMU RAK MOON 65x48

76.59

109.42

VALAMU RAK ONE 60x46

90.73

129.62

VALAMU RAK METROPOLITAN 60x47

91.00

130.00

VALAMU RAK SUMMIT 60x43

225.12

321.60

WC POTT RAK MOON

336.00

480.00

WC POTT MONOLIITNE RAK MOON

161.83

231.19

WC POTT RAK ONE

262.48

374.97

WC POTT MONOLIITNE RAK ONE

196.48

280.68

WC POTT RAK METROPOLITAN

299.33

427.61

WC POTT MONOLIITE RAK METROPOLITAN

Kontakt - Tallinn

Pärnu mnt 238,11624 Tallinn,

Estonia

E-R 09:00-18:00

L 10:00-15:00

 

Jaanus Sarapuu         Gsm +372 516 6960
Projektijuht                jaanus@noto.ee

 

  

Priit Tärno                 Gsm +372 5019 132
Projektijuht                priit@notooutlet.ee

 

 

Mari Koppel                Gsm +372 679 7011

Klienditeenindaja         mari@noto.ee

 

  

Pille Verpson                Gsm +372 679 7011

Klienditeenindaja           pille@notopro.ee

 

 

 

 

Kontakt - Tartu

 

Riia mnt. 130,
51014 Tartu,
Estonia

Noto Tartu OÜ

Noto Outlet +372 735 6031

E-R 09:00-18:00

L 10:00-16:00

 

Kaider Kalm
Müügikonsultant

GSM +372 55 570 844  kaider@notooutlet.ee

 

Indrek Haavistu
Projektijuht

Gsm +372 585 13 278   indrek@notooutlet.ee

 

Andra Käär
Müügikonsultant

Gsm +372 505 16 69   andra@noto.ee